Lista aktualności Lista aktualności

XV Mistrzostw w Piłce Siatkowej

   Podsumowanie XV Mistrzostw w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu.
I Liga
Nadleśnictwo Jamy zajmuje 1 miejsce w I Lidzie zwyciężając w wielkim finale z N. Różanna. 
Włocławek zajmuje ostatnie miejsce w I Lidzie przegrywając mecz spadkowy z Nadleśnictwem Tuchola. Notuje tym samym spadek z I do II ligi.
Drużyna Nadleśnictwa Tuchola, zajmując 9 miejsce w I Lidzie rozegrała baraż z Nadleśnictwem Trzebciny o utrzymanie w I Lidzie, który zwyciężyła. Pozostaje tym samym w I lidze.
II Liga
Solec kujawski zajmuje 1 miejsce, pokonując w finale II Ligi Nadleśnictwo Trzebciny. Zajmuje tym samym 1 miejsce w II Lidze i awansuje do I ligi.
Nadleśnictwo Trzebciny zajmując 2 miejsce, rozegrało baraż o awans do I ligi, który przegrało z Nadleśnictwem Tuchola tym samym Trzebciny, pozostają w II Lidze.
Nadleśnictwo Lutówko zajmuje ostatnie miejsce w II Lidzie, przegrywając mecz spadkowy z II ligi z N. Gołąbki. Tym samym spada do III Ligi.
Drużyna Nadleśnictwa Gołąbki zajmując przedostatnie 9 miejsce w II Lidzie, rozegrała baraż z Nadleśnictwem Runowo o utrzymanie w II Lidzie, który zwyciężyła. Pozostaje tym samym w II lidze.
III Liga
Nadleśnictwo Miradz wygrywając wszystkie mecze i nie tracąc żadnego seta, wygrywa III Ligę i awansuje do II Ligi.
Nadleśnictwo Runowo, zajmuje 2 miejsce w III Lidze, jednak przegrywa mecz barażowy o awans do II Ligi z N. Gołąbki, tym samym pozostaje w III Lidze.
 
Załoga Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń serdecznie dziękuje wszystkim uczestniczącym drużynom za wspólną rywalizację i zabawę  Do zobaczenia na kolejnym turnieju.